O nás

Chata Mečová u lyžařské sjezdovky

Horská turistická chata Mečová nabízí kvalitní levné ubytování v Beskydech jak pro jednotlivce či rodiny s dětmi, tak i pro větší skupiny, školy v přírodě, letní tábory apod. Chata je situována v Horní Bečvě, oblast Mečůvka a nabízí krásný výhled do údolí a na protější úbočí hor. Chata je vhodná pro ubytování v Beskydech jak v létě, tak i v zimě. V letních měsících zde naleznete ideální podmínky pro cykloturistiku, v zimě všichni příznivci lyžování v Beskydech ocení 250 m vzdálený lyžařský vlek (oficiální stránky) , na který dojedete přímo od chaty už na lyžích a běžecké traťe www.beskydy-info.cz.

Ubytování na Chatě Mečová

Ubytování je zajištěno ve 14 pokojích dvou cenových kategorií (sociální zařízení je buď samostatné na pokojích nebo společné na chodbě). Na chatě mohou hosté zdarma využít ubytování s tělocvičnou a hřištěm, dále hrát ping - pong a stolní fotbal. Pro školy v přírodě v Beskydech nabízíme dostatečné prostory a příjemné zázemí pro dětské aktivity. Součástí chaty je malá tělocvična, jídelna a kulturní místnost s TV. Vaše levná dovolená v Beskydech na turistické Chatě Mečová je tak příjemnou alternativou pro rekreační pobyt v každém ročním období.

Přístup k Horské Chatě Mečová je z hlavní silnice směr Mečůvka, asi po dvou kilometrech odbočite za můstkem vpravo do stráně na lesní cestu a po pětistech metrech jste již na chatě viz. přiložené mapy

Na Horskou Chatu Mečová přezůvky s sebou.

Ubytování od 16 hodin

V den odjezdu odjezd do 10 hodin

Stravování na Horské Chatě Mečová

Snídaně je podávána od 8.00 do 9.00 hodin
Můžete si objednat polopenzi či plnou penzi.
Domácí kuchyně.

Dle domluvy lze připravit bezlepkovou, vegetariánskou či jinou dietu – nutno dohodnout předem.

Čaj ve várnici k objednanému stravování.

V jídelně je bufet, kde si můžete zakoupit sladké, slané, alko i nealko, nebo Presso a další. Bufet se otvírá po domluvě.

Novinka: Na Chatě Mečová si můžete zapůjčit výčepní zařízení a koupit sud piva. Pokud máte zájem si přivézt vlastní soudek piva, můžete, ovšem, bude Vám naúčtován poplatek za zapůjčení výčepního zařízení 300 Kč/den.

Ceník piva - sud

15l  Pilsner Urquell                  1299 Kč

15l  Radegast Ryze hořká 12    1041 Kč

30l  Radegast Originál 10°      1599 Kč  (pouze na objednávku)

Kde nás najdete

Jsme na Facebooku

Rychlé kontakty

  • Naše kontakty
  • mobil +420 571 645 309
  • telefon +420 777 200 157
  • email info@mecova.cz
  • Kde jsme
  • Horní Bečva - 0498
  • Zlínský kraj
  • 756 57, Beskydy